Herbalife ve Bilim

  • 300'den Fazla Bilim İnsanı
  • Nobel Ödüllü Doktorlar
  • Bilime ve araştırmaya verilen önem

Beslenme Danışma Kurulu (NAB)
Herbalife markasını dünyanın en iyi beslenme şirketi olarak konumlandırma amacımızı desteklemek için, beslenme ve sağlık alanında lider olan danışmanları Beslenme Danışma Kurulumuza dahil ederek her geçen gün genişletiyoruz.
Danışmanlarımız beslenme, fiziksel aktivite ve sağlıklı yaşam tarzı alanlarında uzman olan saygın bilim insanlarıdır.
Beslenme Danışma Kurulumuz Prof. David Heber (PhD) başkanlığında pek çok uzmanı barındırmaktadır.
Herbalife, içlerinde Tıp Dalında †Nobel Ödülü almış Louis İgnarro'nun da yer aldığı 300'den fazla Bilim İnsanını bünyesinde barındırmaktadır.**
Herbalife kendini bilime ve gelişmeye adamıştır.
Herbalife Mark Hughes Hücresel ve Moleküler Beslenme Laboratuvarı ile toplumun sağlıklı beslenebilmesi adına Beslenme Biliminin sınırlarını keşfetmeyi hedeflemiştir.
Bu amaçla 2003 yılında UCLA*'da İnsan Beslenmesi alanında en ileri araştırma ve geliştirme teknolojilerinin kullanılması amacıyla Mark Hughes Hücresel ve Moleküler Beslenme Laboratuvarını kurmuştur.

†Nobel Ödülü, Nobel Vakfı’nın tescilli ticari markasıdır.

*Los Angeles'da bulunan Kaliforniya Üniversitesi (UCLA), politikası gereği herhangi bir ürünün veya hizmetin onaylanması konusunda faaliyette bulunmaz.
Los Angeles, dünyadaki en prestijli üniversitelerden biridir.

Herbalife ve Bilim

**Beslenme Danışma Kurulu'ndaki başlıca Bilim İnsanları;
David Heber
Lou Ignarro
Luigi Gratton
Rocio Medina
Küçük Gary
Anoop Misra
Carel le Roux
Carolin Klussmann
Cecilia Solis-Rosas
Chin-Kun Wang
Felipe Melgar
Jacques Manic
Joaquim Caetano
Jonathan Yarom
Jorge Dominguez
Jose Reinhart
Julián Álvarez García
Marion Flechtner
Nataniel Viuniski
Pedro Barreda Munoz
Yubin O
Alexander Martynchuk
Georgios Moulinos
Wang Lee
İsmet Tamer
Steve Henig
Vasilios Frankos
Dana Ryan.
Darren Burgess

David Heber, MD, Ph.D., FACP, FASN
MD David Heber, beslenme alanındaki mükemmelliği teşvik eden çevrimiçi bir kaynak olan Herbalife Beslenme Enstitüsü ve Herbalife Beslenme Danışma Kurulu Başkanlığı görevini yapıyor.
Heber'in başlıca araştırma alanları, kanseri önleme ve tedavi için obezite tedavisi ve beslenme tedavisidir. Los Angeles Kaliforniya Üniversitesi'nde İnsan Beslenmesi Merkezi'nin kurucu direktörüdür. Heber, 1978'den beri UCLA Tıp Fakültesi'nde öğretim üyesidir ve halen tıp ve halk sağlığı profesörü istihdam ve tıp bölümünde klinik beslenme bölümünün kurucu şefidir.
Heber, National Cancer Institute tarafından finanse edilen klinik beslenme araştırma birimini ve National Institutes of Health (NIH) beslenme ve obezite eğitim hibelerini UCLA'da 15 yıldan beri yönetti. Beş yıl boyunca, NIH tarafından finanse edilen botaniklerde beslenme desteği araştırması için UCLA Merkezi'ni de yönetti. O, dünyadaki beslenme alanındaki en büyük bilimsel toplum olan American Society for Nutrition'un Tıbbi Beslenme Konseyinin eski başkanıdır.
Heber, Thomson Reuters "Dünya'nın En Etkili Bilimsel Zihinleri: 2014" listesinde yer almaktadır. 2002'den 2012'ye kadar, Thomson Reuters tarafından yapılan araştırmada, Tarım Bilimleri alanındaki diğer bilimsel makale yazarları tarafından gösterilen bilim adamlarının yüzde 1'inin bir parçasıydı.
Heber, "Amerika'daki En İyi Doktorlar" ve "Amerika'da Kimler Var" başlıklı yazılarına defalarca dahil olmuştur. 225 hakemli bilimsel makaleyi ve çeşitli profesyonel metinleri yazmanın yanı sıra, "Doğal Telafiler" başlıklı bir kitap da yazmıştır. Sağlıklı Kalp "," Çözünürlük Diyeti "," Diyetiniz Nedir? "Ve" LA Şekli Diyeti "dir.
Heber, kimya alanında BS derecesi, Magna Cum Laude, UCLA, 1969; Harvard Tıp Fakültesi'nden bir MD, 1973; Ve bir doktora In Physiology, University of California, 1978. Dahili tıp, iç endokrinoloji ve metabolizma alanında İç Kurulu Tıp Kurulu tarafından sertifikalı ve sertifikalı bir Hekim Beslenme Uzmanıdır.
* Kaliforniya Üniversitesi bir politika meselesi olarak belirli ürün veya hizmetleri onaylamaz. Profesör olarak Heber'in kimlik bilgileri sadece tanımlama amaçlıdır.
Herbalife Beslenme Danışma Kurulu, Bağımsız Herbalife Üyelerini ve Çin'de satış temsilcilerini iyi beslenme ilkeleri üzerine düzenli olarak fiziksel olarak eğitmek ve eğitmek üzere beslenme ve sağlık alanlarında dünyanın her yerinden önde gelen uzmanlardan oluşur Etkinlik ve sağlıklı bir yaşam tarzı sunmaktır.

Lou Ignarro, Ph.D.
Nobel Tıpta Uzman Yardımcısı *
Herbalife Beslenme Danışma Kurulu üyesidir.
Ignarro bilime olağanüstü katkılar sağlamıştır. Nobel * 'in niteliği, nitrik oksidin insan vücuduna sağladığı faydaları keşfi nedeniyle 1998 yılında Fizyoloji ve Tıp dalında Nobel * ödülüne layık görüldü. Çalışmaları o zamandan beri dünyadaki bilim adamlarının ek araştırmasına yol açtı. Herbalife ile birlikte çalışarak, vücudun kendi nitrik oksit üretimini desteklemek üzere tasarlanmış bir beslenme takviyesi olan Niteworks®'i geliştirdi.
Ignarro yaptığı araştırmalar hakkında çok sayıda makale yayınladı. 1998'de kardiyovasküler bilimin ilerlemesine katkılarından ötürü Amerikan Kalp Derneği Temel Araştırma Ödülünü aldı. Aynı yıl Ulusal Bilimler Akademisi'ne ve ertesi yıl Amerikan Sanat ve Bilim Akademisine girdi.
Ignarro, Nitrik Oksit Derneği'nin kurucusu ve "Nitrik Oksit Biyolojisi ve Kimyası" nın kurucusu ve editör yardımcısıdır. 1962'de Columbia University'de farmakoloji alanında lisans ve doktorasını yapmıştır. Farmakoloji, University of Minnesota, 1966. Ayrıca 1968'de Ulusal Sağlık Enstitülerinden kimyasal farmakolojide doktora sonrası bir burs aldı.
* Nobel Vakfının Herbalife ile bağlantısı yoktur ve Herbalife® ürünlerini gözden geçirmez, onaylamaz veya onaylamaz.
Herbalife Beslenme Danışma Kurulu, Bağımsız Herbalife Üyelerini ve Çin'de satış temsilcilerini iyi beslenme ilkeleri üzerine düzenli olarak fiziksel olarak eğitmek ve eğitmek üzere beslenme ve sağlık alanlarında dünyanın her yerinden önde gelen uzmanlardan oluşur Etkinlik ve sağlıklı yaşam tarzı

Luigi Gratton, MD, MPH
Başkan Yardımcısı, Beslenme Eğitimi ve Geliştirme, Luigi Gratton, MD, Herbalife'ın Bağımsız Distribütörlerinin Herbalife® ürünlerini, içerikleri ve faydalarını tam olarak anlamasını sağlamak için Herbalife'ın beslenme müfredatının stratejik yönetimini ve yönünü koordine eder. Buna ek olarak, tüm Distribütör ve tıbbi soruların hızlı ve doğru bir şekilde yanıtlanmasını teminen eğitim departmanının günlük işlemlerini yönetir.
Gratton, önemli Herbalife etkinliklerinde konuşarak Distribütörlerin Herbalife® ürünleri hakkındaki bilgilerini geliştirir. Ayrıca doğru ürün bilgisinin yaygınlaştırılmasını sağlamak için dünya genelindeki Dağıtımcı eğitmenleriyle yakın işbirliği içinde çalışmaktadır.
Beslenme ve obezite üzerine sayısız yazı yazmış ve televizyonda beslenme, antiaging tıp, spor beslenmesi ve diğer tıbbi konular üzerine konuşmalar yapmıştır. Gratton, University of California, Los Angeles * 'dan bilim lisans derecesi ve halk sağlığı masterı kazandı. New York Üniversitesi Mount Sinai Tıp Fakültesi'nden tıp diplomasına hak kazanmış ve Los Angeles İlçesi Hubert Humphrey Aile Hekimliği Merkezi'nde aile hekimliğinde ikametgahını yerine getirmiştir. UCLA * 'da David Geffen Tıp Fakültesi'nde klinik beslenme konusunda doktora sonrası bir bursu tamamladı. Buna ek olarak, Gratton, aile hekimliğinde hekim uzmanı ve risk faktörü obezite programındaki UCLA * İnsan Beslenmesi Merkezi'nde klinik hekim olarak görev yapmıştır.
* California Üniversitesi, belirli bir ürün veya hizmeti bir politika meselesi olarak onaylamaz.

Rocio Medina, MD
Medine, eski bir beslenme ve obezite profesörüdür ve diğer profesörlerle birlikte Meksika'nın Monterrey Üniversitesi'nde bu alanlarda profesyoneller hazırlamaya yardımcı olacak bir çalışma programı tasarlamıştır. Kendisi ve meslektaşları, 2009'dan 2010 yılına kadar başkanlık yaptığı 2000 yılında Nuevo León'da Obesite ve Klinik Beslenme Tıp Doktorları ve Uzmanları Tıp Fakültesi'ni kurdu. Daha önce Monterrey Preventive Police Force of Ministry'nin tıbbi koordinatörü olarak görev yaptı. . Ayrıca 1994 yılından beri Meksika'da özel muayenehanelerde çalışıyor.
Medine, 2004 yılından beri Obezite Derneği üyesi ve 2012 yılından beri Amerikan Beslenme Cemiyeti üyesidir.
Medine tıp diplomasını Meksika Monterrey'deki Nuevo Leon Özerk Üniversitesi'nde (Universidad Autónoma de Nuevo Leon [UANL]) aldı. Nuevo Leon Özerk Üniversitesi ve Monterrey Üniversitesi'nde iki beslenme ve obezite yüksek lisans eğitimini tamamladı. Medine, 2010 yılında Meksika Monterrey Üniversitesi'nden Beslenme ve Obezite üzerine yüksek lisans derecesi aldı. 2007'de Meksika'nın Monterrey'deki Yüksek Teknoloji Beslenme ve Obezite Kliniğinin kurucularından biriydi ve 2012 yılına kadar orada bir doktor görev yapıyordu.
Herbalife Beslenme Danışma Kurulu, Bağımsız Herbalife Üyelerini ve Çin'de satış temsilcilerini iyi beslenme ilkeleri üzerine düzenli olarak fiziksel olarak eğitmek ve eğitmek üzere beslenme ve sağlık alanlarında dünyanın her yerinden önde gelen uzmanlardan oluşur Etkinlik ve sağlıklı bir yaşam tarzı sunmaktır.

Doç. Dr. İsmet Tamer
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu Doç. Dr. İsmet Tamer, İstanbul Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Aile Hekimliği uzmanlığını tamamlayarak 2002 yılında uzman hekim ve daha sonra da Doç. Dr unvanı kazanmıştır.
Ülkemizde birinci basamak sağlık hizmetlerinin geliştirilmesi ve kalitesinin artırılması amacı ile kurulan Türkiye Aile Hekimliği Vakfı kurucusu ve vakıf mütevelli heyeti üyesidir.
Türk Kardiyoloji Derneği üyesidir.
Aile Hekimliği, Koruyucu Hekimlik, Endokrinoloji ve Kardiyoloji alanlarında çok sayıda yurt içi ve yurt dışı yayınları, araştırma makaleleri ile kitap bölümleri ve çevirileri mevcuttur.