Herbalife Hakkında

Herbalife

Herbalife, 1980 yılından bu yana insanların yaşamlarını değiştiren ürünler sunan global bir beslenme şirketidir.

"Herbalife’ın beslenme, kilo kontrolü ve kişisel bakım ürünlerine 90’ın üzerinde ülkede, Herbalife Bağımsız Üyeleri aracılığıyla ulaşılmaktadır. Herbalife Aile Vakfı (HFF) ve Casa Herbalife programlarını destekleyerek yeterli beslenme imkanına sahip olamayan çocukların iyi beslenmelerini sağlamaya yardımcı olmaktadır. Ayrıca Cristiano Ronaldo, LA Galaxy ve diğer pek çok şampiyon sporcunun da içinde bulunduğu 190’dan fazla dünya çapında sporcu, takım ve etkinliğin sponsorluğunu yapmaktadır."

  • Kilo Yönetimi
  • Sporcu Beslenmesi
  • Cilt ve Vücut Beslenmesi

Form Kulübü

cms-img

Form Kulübü İle Değişime Hazır Mısın ?

Beslenme Kulübü ayrıcalığıyla doğru beslenmeyi öğrenip kilonuzu kontrol altına alabilirsiniz. Güler yüzlü ve ilgili ekibimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Yorumlar

Herbalife ürünlerini kilomu kontrol etmek için hayatıma soktum. Ancak bir süre sonra Form kulübü ve ekibi sayesinde doğru beslenmeyi hayatıma sokup bunu yaşam biçimim haline getirdim.

Kübra Ö.

Form Kulübü'ne kahvaltı üyesi olduktan sonra sadece zayıflarım diye düşünüyordum. Ancak Beslenme Kulübü sistemi sayesinde şimdi ben de bir Herbalife üyesiyim ve tek işim artık Herbalife.

Çilem D.